الصفحة الرئيسية / 4a Medical Haberler..

4a Medical Arap Health 2014 Fuarındaydı..

Arab Health

4A Medikal olarak Arab Health 2014 fuarına katılarak müşterilerimiz ile buluşabilme şansı yakalamış olduk . Standımızı ziyaret edip ürünlerimize yoğun ilgi gösteren bütün misafirlerimize teşekkür ederiz .

 

Medica 2013 Fuarındaydık..

Medica 2013

4A Medical olarak Medica 2013 fuarına katılmış olup müşterilerimiz ile standımızda buluşma şansımız oldu , standımızı ziyaret ederek ürünlerimiz ile ilgili fikirlerini paylaşan değerli misafirlerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz ,

 

16. İran Sağlık Fuarı

iran

Türkiyede üretim yaparak global pazarda ürünlerimizi yabancı müşterilerle tanıştırmaya devam etmenin gururunu yaşıyoruz .

4A Medikal olarak 18-21 Mayıs tarihlerinde İranda düzenlenen 16. Sağlık fuarına katılarak ürünlerimizi tanıtma fırsatı yakalamış olduk .

 

 

WFHSS 2013 Dünya Kongresindeydik..

wfhss 2013

4A Medikal olarak WFHSS 2013 kongresine katılmış bulunmaktayız . Kongreye katılan ve standımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı bütün katılımcılara teşekkür ederiz ..,

 

4A Medikal DAS Bolu Seminerindeydi..!

DAS Bolu

4A Medikal DAS Bolu Seminerindeydi..!Türkiyede üretim yaparak global pazarda ürünlerimizi yabancı müşterilerle tanıştırmaya devam etmenin gururunu yaşıyoruz . 

30 Mart 2013 tarihinde Bolu Abant İzzet Baysal Universitesinde gerçekleşen sempozyumuna katılan ve standımızı ziyaret eden bütün kullanıcılarımıza teşekkür ederiz .